O nas
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Home O nas
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 07 lipca 2007 09:54

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej to placówka leżąca w województwie lubelskim w gminie Krynice. Niedaleko, bo w odległości 16 km znajduje się Tomaszów Lubelski, a w kierunku przeciwnym, w odległości 22 km – Zamość.

Szkoła prowadzona jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Krynice.

Działalność rozpoczęła 1 września 2011 roku. Kształceniem objęła wówczas dzieci klas IV – VI. Od 1 września 2012 roku rozszerzyliśmy poziom organizacyjny naszej szkoły o klasy I – III i oddział przedszkolny.

Szkoła dysponuje nowoczesną pracownią komputerową wyposażoną w ramach projektu „Pracownie komputerowe dla szkół” współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej- Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na terenie szkoły mieszczą się dwie biblioteki: szkolna oraz filia Biblioteki Publicznej w Krynicach zaopatrzona w bogaty księgozbiór. Przed zajęciami i po nich funkcjonuje świetlica szkolna, na której nauczyciele organizują czas dzieciom dowożonym szkolnym autobusem .

Wszyscy uczniowie od pierwszej klasy uczą się informatyki oraz języka angielskiego. Nasza szkoła troszczy się o bezpieczeństwo i szczęście uczniów, wspiera proces nauczania

Wszystkie dzieciaki czują się tutaj bezpiecznie i dobrze....

 

Poprawiony: piątek, 20 lutego 2015 16:34
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.